Rezervace


Dárkové poukazy Kariéra v restauraci Naše provozovny

Naše provozovny

Restaurace Nekonečno Brno

Do Nekonečna ke Hvězdám! Vychutnejte si pocit nekonečného vesmíru, který Vám nabízí restaurace Brno Nekonečno. Díky pivní tour, při které si můžete vybrat z velkého počtu čepovaných piv, se z Restaurace Nekonečno stala vyhledávaná pivnice Brno. Navíc je pro Vás každý týden aktualizováno výborné polední menu Brno, jehož pokrmy si užijete ve společnosti fotografií hvězd divadelního souboru Městské divadlo Brno.
 

Boulevard Restaurant

Toužíte po kultuře? Spojte příjemný večer v divadle s gastronomickým zážitkem, který nabízí Boulevard Restaurace Brno. Městské divadlo Brno pro Vás připravuje nápaditý repertoár, Boulevard Restaurant, umístěný v jeho dvoraně, Vás překvapí tématickou gastronomií. Čtvero roční období z čerstvých surovin má v nabídce Boulevard - restaurace v Brně. Opepřete svůj večer v restauraci, kde chuť hraje hlavní roli!
 

Brixton catering

Hledáte cateringové služby zajištěné společností s dlouholetou zkušeností? Právě pro Vás je tu Brixton catering. Společnost se soustředí na kvalitní vypracování zakázek s důrazem na moderní trendy a novinky z oblasti cateringu. Brixton catering zajistí nejen firemní večírky, svatební i rodinné oslavy, rauty, plesy, různé firemní akce, ale i doprovodné služby jako hostesky, květinové aranžmá, osvětlení a ozvučení. Brixton catering to je kvalita bez kompromisů.
 

Kavárna D-café

Kavárna v Brně s trefným názvem D-café, kterou milují divadelní umělci, se již po první návštěvě stane i Vaším oblíbeným místem. Neztrácejte čas s vyhledáváním pojmů jako snídaně Brno, či snad dorty Brno, obojí Vám zprostředkuje D-Cafe, kavárna Brno. Vaše chuťové, ale i zrakové buňky si přijdou na své, protože dorty i dezerty domácí výroby nejen lahodí oku, ale přímo se rozplývají na jazyku.Spolupracujeme

Design hotel a restaurace Noem arch

Noem Arch není pouze luxusní restaurace v Brně, ale jedná se především o vyhledávaný hotel v Brně. Představujete si, jak se asi cítili hrdinní námořníci z dávných dob? Noem arch restaurace Brno má pro Vás připravenou Námořnickou snídani i oběd z čerstvých ryb. Vžijte se do role důstojníka nebo dokonce kapitána a ulehněte ve stylově zařízené kajutě, jež zařídil k Vaší nejvyšší spokojenosti hotel Brno Noem arch.
 

Restaurace „U Starýho Billa“

Pravá texaská restaurace Brno Vás seznámí se specifickou kuchyní dalekého Texasu. Typické pro Texas jsou zejména steaky Brno, nebo také jestli chcete steaky jak Brno a to pozor i z klokaního masa. Restaurace Brno U Starýho Billa se může pochlubit také mexickou kuchyní, z níž se soustředí především na pikantní pokrmy balené do tortill. Neváhejte a vsaďte na chutě vybroušené staletími rodilými Texasany!
 

Tenis Pub Lužánky

Tenis Pub Brno

Tenis Pub Lužánky nabízí nejen pro tenisové nadšence, ale pro všechny Brňáky, poctivou domácí kuchyni, pečlivě ošetřené Dalešické pivo, v zimních měsících teplé nápoje – punč, svařák, grog a další. Najdete u nás zázemí pro sledování sportovních přenosů. V letních měsících můžete posedět na příjemné letní zahrádce s kapacitou až 100 míst, jejíž součástí je také dětské hřiště s několika herními prvky a pískovištěm. Restaurace je ideálním místem i pro pořádání soukromých oslav (narozeniny, promoce, svatby) či jiných akcí a večírků.
 

Pasta di Gusto

Máte celý den nabitý aktivitami od rána do večera? Zapomínáte během dne jíst a nemáte na jídlo čas? Právě pro Vás vzniklo Itálií inspirované rychlé občerstvení Pasta di Gusto, kde mají jídla vynikající chuť, jsou zdravá a čerstvá. Sestavte si sami podle Vašeho gusta jedinečnou variaci těstovin a čerstvých omáček.Výbornou tečkou pro Vás budou i sladké dezerty domácí výroby. Nechte Vaše chuťové buňky plout na vlnách vůní Itálie.